< Volné pracovní pozice

Lakýrník

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • znalost výrobní a výkresové dokumentace
  • praxe v lakování výrobků
  • jeřábnické a vazačské zkoušky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace s materiálem a obsluha jeřábu
  • studování výrobní dokumentace
  • vizuální kontrola výrobku a příprava materiálu (ofoukat, odmastit, zalepit)
  • příprava barvy dle specifikace (viskozita) a nanášení barvy dle specifikace za mokra
  • při vícevrstvých nátěrech odpovídat za měření barvy na každém povrchu
  • provádět kontrolu barvy v těžce přístupných místech
  • odpovídat za kompletnost výrobní dokumentace
  • zodpovídat za nakládání s nebezpečným odpadem
  • provádět úklid a udržovat pořádek na pracovišti, spolupracovat při úklidu společných ploch
  • řídit se pravidly BOZP a protipožárních opatření
  • zodpovídat za spotřebu spotřebního materiálu svého dílčího úseku
  • odpovídat za řádné dodržování svěřených procesů včetně důrazu na kvalitu
  • vykonávat v souvislosti s výkonem své funkce další práce, pro které má kvalifikační předpoklady a jsou mu uloženy vedoucím
  • zúčastňovat se zvláštních projektů a práce v týmech dle potřeb společnosti

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zvyšování kvalifikace
  • zázemí silného mezinárodního koncernu
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • příspěvek na ubytování dle interní směrnice společnosti
  • ubytování ve firemní ubytovně přímo v areálu firmy
  • roční odměny, věrnostní odměna
  • po ZD příspěvek 500,-Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1