< Volné pracovní pozice

LEAN manažer_senior

Požadujeme:

– SŠ, VŠ (technického směru)

– výborné komunikační schopnosti

– umí se orientovat ve výrobní dokumentaci

– má znalosti a praxi s implementací štíhlé výroby

– sebevzdělávání a loajalita mu nejsou cizí

– je samostatný a práci si umí zorganizovat

Náplň práce:

– aktivně vyhledávat plýtvání v procesech

– koordinovat tým pracovníků pomocí KAIZEN workshopů při hledání kořenových příčin

– definovat opatření za účelem okamžitého odstranění odchylky

– řešit nápravná opatření na zlepšování kvality

– pravidelně vyhodnocovat účinnost nápravných opatření a připravovat reporting pro vedení společnosti

– provádět analýzy klíčových ukazatelů (KPI)

– rozvíjet pracovníky výrobních linek v procesu neustálého zlepšování

– spolupracovat na plánování a optimalizaci zdrojů (zaměstnanci, finance, materiál, strojní zařízení, procesy,..)

– provádět audity (výrobní, 5S, TPM)

– dodržovat nastavená pravidla z oblasti BOZP a PO

Nabízíme:

– práce na HPP
– roční odměny, věrnostní odměny
– příspěvek na stravování, dopravu

– vlastní ubytovnu přímo v areálu
– možnost příspěvku na ubytování dle vnitropodnikové směrnice
– možnost zvyšování kvalifikace
– 5 týdnů dovolené

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1