< Volné pracovní pozice

Obsluha ohraňovacího lisu

POŽADUJEME:

odborné středoškolské vzdělání, min. výuční obor zámečník
manuální zručnost, znalost výrobní a výkresové dokumentace
znalost programování CNC strojů
praxi 2 roky
systematičnost, samostatnost, smysl pro týmovou práci, pozitivní myšlení, asertivitu, vysokou zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:

programování zařízení
zodpovědnost za manipulaci s materiálem a obsluhu jeřábu
zodpovědnost za studování výrobní dokumentace
zodpovědnost za vstupní kontrolu rozměrů, tváření materiálu za studena, kontrolu, nebo přenesení značení materiálu, výpalku
zodpovědnost za vyplňování výrobní dokumentace a její kompletnost
zodpovědnost za namátkové rozměrové kontroly ohybů dle šablon

NABÍZÍME:

motivující platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
zvyšování kvalifikace
zázemí silného mezinárodního koncernu
příspěvek na stravování a dopravu
příspěvek na ubytování dle interní směrnice společnosti
ubytování ve firemní ubytovně přímo v areálu firmy
roční odměny, věrnostní odměny
po ZD příspěvek 500,- Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění

NÁSTUP:
možný ihned nebo dle dohody

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1