< Volné pracovní pozice

Obsluha pálícího stroje LASER

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • znalost výrobní a výkresové dokumentace
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • jeřábnické a vazačské zkoušky, VZV
  • praxe pálení laserem
  • znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulovat s materiálem a obsluhovat jeřáb
  • orientovat se ve výrobní dokumentaci
  • zodpovídat za vizuální kontrolu kvality plechu, kontrolovat rozměry, zajištění vstupní kvality povrchu plechu
  • zodpovídat za vyplňování výrobní dokumentace (výrobní průvodky) a její kompletnost
  • zodpovídat za namátkové rozměrové kontroly výpalků, pálení plechů dle zadaných pálicích programů, kontrolovat značení materiálu
  • řídit se pravidly BOZP a protipožárních opatření
  • zodpovídat za spotřebu spotřebního materiálu svého dílčího úseku
  • odpovídat za čištění fazet, označení výpalků, korekce programu, řazení materiálu
  • vykonávat v souvislosti s výkonem své funkce další práce, pro které máte kvalifikační předpoklady
  • zúčastňovat se zvláštních projektů a prací v týmech dle potřeb společnosti

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • roční odměny, věrnostní odměny
  • příspěvek na stravování, dopravu
  • vlastní ubytovnu přímo v areálu
  • možnost příspěvku na ubytování dle vnitropodnikové směrnice
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1