< Volné pracovní pozice

Obsluha tryskače s ubytováním

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • znalost výrobní a výkresové dokumentace
    praxe v lakování výrobků výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

  • manipulace s materiálem a obsluhu jeřábu.
  • studování výrobní dokumentace
  • vizuální kontrola výrobku a přípravu materiálu
  • kontrola tryskání dle specifikace a vyčištění výrobku od abraziva.
  • zodpovídá za kompletnost výrobní dokumentace.

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a dopravu/ ubytování
  • nová ubytovna
  • roční odměny, věrnostní odměna
  • po ZD příspěvek 500,-Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1