< Volné pracovní pozice

Programátor/programátorka svařovacího robota

POŽADUJEME:

  • praxi jako obsluha robotů CLOOS nebo REIS, případně jako technolog
  • znalost/praxe ve svařování
  • znalost výrobní a výkresové dokumentace – výhodou
  • pokročilou znalost práce na PC (programovací jazyky např. PASCAL, C, KOTLIN, PYTHON,..)
  • praxi ve strojírenství – výhodou
  • znalost modelování 3D (např. Inventor, 3D max, Catie,…)
  • spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem

NÁPLŇ PRÁCE:

  • budete se orientovat ve výrobní dokumentaci
  • pracovat více na dílně
  • programovat svařovací roboty v řádné kvalitě a včas
  • navrhovat nápravná opatření
  • vytvářet programy offline a online
  • úzce spolupracovat s ostatními kolegy
  • dodržovat technologické kázně na robotických pracovištích
  • spolupodílet se na práci na projektech
  • řídit se pravidly BOZP a PO

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • roční odměny, věrnostní odměny
  • příspěvek na stravování, dopravu
  • vlastní ubytovnu přímo v areálu
  • možnost příspěvku na ubytování dle vnitropodnikové směrnice
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1