< Volné pracovní pozice

Svářeč

Náplň práce:
– sestavovat a svařovat dle výkresové dokumentace
– zhotovovat součásti z plechů a profilů z oceli
– kontrolovat provedené sváry a dodržovat pravidla kvality
– dodržovat nastavená pravidla z oblasti BOZP

Požadujeme:
– min. odborné vzdělání zakončené výučním listem nebo maturitou v technickém oboru (strojírenství)
– platný svářečský průkaz
– zkušenosti se svařováním CO2 nutné
– orientaci ve výkresové dokumentaci
– samostatnost, zodpovědnost, zručnost a pečlivost

Nabízíme:
– v prvních dnech po Vašem nástupu se Vás ujmou naši školitelé. Budete seznámen s firmou a umožníme Vám případné rozšíření svářečské certifikace
– užijete si 25 dní zasloužené dovolené
– odměníme Vás za věrnost
– ubytovat se můžete přímo v prostorách firmy, pěšky 5 minut na pracoviště
– přispějeme Vám na penzijní připojištění
– také na dopravu a stravování
– zúčastníte se firemních akcí
– dle pracovních výsledků můžete obdržet mimořádné prémie a navýšení mzdy
– zvýšení kvalifikace a možnost dalšího vzdělávání je u nás samozřejmostí

Zaujala vás nabídka?

    Pozice (vyžadováno)

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Telefon

    Přiložit životopis:

    Vaše zpráva

    Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky).

    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, nebo chcete doporučit známého, formulář zde.

    UA-52532370-1