Jak probíhá pohovor s kandidátem

  • Kariéra
  • Jak probíhá pohovor s kandidátem
1

Vždy Vás rádi uvítáme

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete. Domluvíme si společný termín pohovoru, prohlídky našich závodů a případně svářečské zkoušky. Ukážeme Vám Vaše možné budoucí pracoviště a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Chceme se ale poznat vzájemně a proto Vás zpravidla nejprve požádáme o zaslání životopisu. Pokud nemáte možnost životopis napsat, můžete si u nás vyplnit Žádost o přijetí do pracovního poměru, kde zaznamenáte Vaše předešlé pracovní zkušenosti, dosažené vzdělání či kvalifikaci, ale i Vaše očekávání od budoucího zaměstnavatele, jako je např. výše mzdy.

2

Informace narovinu

Příjemně si popovídáte s naší personalistkou či personalistou a seznámíte se s budoucím nadřízeným. Představíme Vám naši společnost, firemní kulturu, benefity, směnnost, předáme informace k možnostem karierního růstu, upřesníme Vaše hlavní úkoly na obsazované pozici a vyjasníme si vzájemná očekávání. Pokud budou obě strany spokojené, pošleme Vám pracovní nabídku.

3

Plácneme si

Po odsouhlasení pracovní nabídky od nás obdržíte nástupní dokumenty a objednáme Vás na vstupní lékařskou prohlídku. V první den nástupu do naší společnosti Vás seznámíme s pracovním a mzdovým řádem, proškolíme Vás na bezpečnost práce na pracovišti a požární ochranu. Vy nám na oplátku odevzdáte vyplněné nástupní dokumenty včetně formuláře ke zdravotní prohlídce. Podepíšeme pracovní smlouvu a my Vás oficiálně uvítáme v týmu Schäfer-Menk.

Chcete se zeptat na něco dalšího?